Naše další obchody

Poradny a léčení

Při prodejně funguje:

Akreditované detoxikační centrum MUDr. Josefa Jonáše - každou druhou středu v měsíci k nám z Dačic dojíždí pani Šlápotová, která provádí měření metodou EAV a následně předepisuje detoxikační prostředky pana MUDr. Jonáše, Diochi a další přípravky pro obnovu dobrého zdraví..

Nově Vám p.Šlápotová změří potravinové zátěže

Provádí také  různé druhy masáží. Nyní nabízí novinku masáže pomocí nahřátých lávových kamenů. Objednat se můžete přímo u pani Šlápotové na tel.606743060.

Dále přímo v prodejně nabízíme poradenství v oblasti výživy, životosprávy, zdravého životního stylu. Poradíme Vám jak naložit s kilogramy, které Vás tíží. Jak si udržet tělesné i duševní zdraví.

Nově v podkroví  Poděbradova 26 

- masáže  Irenka Veroňková

- kraniosakrální terapie  pan Kuba

- Taichi pondělí od 19:00 pan Kuba

Informace v prodejně Biovital

 

 

Dana Heinclová z Prahy

výklad karet, auto matické písmo, automatická kresba

1hodina 700,- Kč půlhodina 400,Kč

 

O automatickém písmu paní Dana napsala:

"Když pracuji s klienty napojuji se na jejich vyšší Já, na jejich podvědomí. Neslyším žádné hlasy, jen mi jdou hlavou tiché myšlenky nebo obrazy z jejich Akaši. Pak jsem schopna tyto myšlenky vyjádřit písemně. S automatickým písmem je možné řešit mezilidské vztahy. Od vztahů mezi lidmi se odvíjí vlastně všechno - spokojenost....., zdraví i úspěch v zaměstnání. Pokud je toto v rovnováze a harmonii, odráží se úspěch ve všech úrovních. Pomocí automatického písma je možné vysvětlit i příčiny událostí v  v našem životě. Např. těžká onemocnění souvisí s našimi minulými životy nebo chybnými postoji v nynějším životě. Automatickým písmem lze také hledat geopatogenní zóny v našich příbytcích. Je možné poradit, jak tyto zóny odstranit a tím zharmonizovat náš domov.  Formou automatického písma je možné se ptát prakticky na cokoliv. Jak řešit problém ve vztazích, v zaměstnání, v jakém oboru hledat práci, aby byla i naplňující. Jaké studium si vybrat, hledat příčiny onemocnění a cesty k uzdravení. Jaké máme poslání, jaké schopnosti v sobě skrýváme... proč nemůžeme najít životního partnera... jaké chyby děláme, že se nám nedaří ".

Dle zájmu lze domluvit s paní Heinclovou kurs automatické kresby. 17 - 22 hod

Objednávky přijímáme v prodejně Biovital , na tel.565332977, mail. biovital@seznam,cz